Hitt a GPS-nek és elnézte a lehajtót, ezért a fagyos tóba hajtott Toyotájával ez a kanadai nő.

Piros Toyota Yarisával a fagyos Ontario tóba hajtott egy 23 éves nő, mert túlzottan ragaszkodott a navigációs rendszer utasításaihoz. A kanadai Tobermoryba tartott aznap este rendkívül rossz látási körülmények között, az erős köd nehezítette az autósok dolgát, így eshetett meg, hogy egy elhibázott jobbos kanyar után a hamar a vízben kötött ki a kis Yaris.

342B215600000578-0-image-a-4_1463261793778

Közvetlenül a baleset után a nő sérülés nélkül mászott ki az autója ablakán és mivel a telefonja használhatatlan volt, egy közeli szállodában kért segítséget. Az autót csak másnap reggel, a búvároktatóként dolgozó Vincze Zsolt segítségével húzták ki a partra, az este folyamán pedig csónakokkal tartották távol a hajókat a területről. A nőt állítólag nem rázta meg túlságosan az eset, annak azonban biztos nem örül, hogy autóját javíthatatlannak ítélték a szakértők.